Rusnės sala

Lankytinos vietos Maršrutai Naujienos

Nemuno deltos regione esanti Rusnės sala yra viena didžiausių Europos upių salų ir brangus gamtos perlas. Sala garsėja unikalia biologine įvairove ir šimtmečius gyvuojančiais tradiciniais žvejų kaimais. Jos buveinėse gyvena retos floros ir faunos rūšys, įskaitant ūdras, bebrus ir juoduosius eršketus.
Nepaliestą salos gamtą galima tyrinėti įvairiais būdais – pėsčiomis ar dviračiais, taip pat laivu. Saloje yra daug žvejybos vietų, kur lankytojai gali pagauti vietinį dienos laimikį ir skaniai pavalgyti viename iš vietinių restoranų.
Rusnės salą taip pat mėgsta paukščių stebėtojai, kurie dažnai atvyksta stebėti daugybės įvairių rūšių paukščių, gyvenančių salos pelkėse ir aplinkiniuose miškuose. Saloje arba jos apylinkėse yra įvairių nacionalinių parkų, kuriuose lankytojai gali dar labiau pažinti salos gamtos grožį.
Rusnės sala – tai unikali ir nepaliesta aplinka, suteikianti lankytojams galimybę patirti dalelę autentiškos istorijos ir gamtos. Turtingas kultūrinis paveldas, nuostabus kraštovaizdis ir laukinės gamtos įvairovė – tai ideali vieta visiems, norintiems pabėgti nuo visko ir pasimėgauti gamtos grožiu.
Salą galima pasiekti ir automobiliu, tačiau daug įdomiau į ją vykti keltu arba laivu, o iš Lietuvos miesto Klaipėdos ją galima pasiekti vos per valandą. Tai puiki vieta pabėgti nuo visko ir pažinti paslėptą Europos grožį. Nesvarbu, ar ieškote ramaus poilsio, ar jaudinančių nuotykių, Rusnės sala yra puiki vieta jums.
Saloje ar jos apylinkėse galima rasti daug retų floros ir faunos rūšių, todėl ši sala yra rojus gamtos mylėtojams. Salą kerta pėsčiųjų takai, todėl lankytojai gali tyrinėti paslėptus salos stebuklus savo tempu. Taip pat yra daugybė veiklos tiems, kurie nori atsipalaiduoti ir pasimėgauti kokybišku laiku su šeima ir draugais. Rusnės saloje kiekvienas ras ką veikti – nuo maudymosi ir žvejybos iki tiesiog grožėjimosi nuostabiais vaizdais.
Dėl savo nepaliestos gamtos ir veiklos įvairovės Rusnės sala yra privaloma lankytina vieta visiems, norintiems pažinti Lietuvos grožį ir jos kultūrą.